Laureatka Grammy, jedna z najpopularniejszych debiutantek w serwisach streamingowych w 2017 roku – Alessia Cara prezentuje drugi album The Pains of Growing. Premiera krążka zaplanowana jest na 30 listopada.

Na The Pains of Growing trafiło 15 utworów, w tym między innymi single Trust My Lonely oraz Growing Pains. W niedzielę, 4 listopada, artystka zaprezentuje Trust My Lonely podczas gali MTV EMA w Bilbao w Hiszpanii.

Alessia Cara na swoim drugim albumie udokumentowała wydarzenia z ostatnich kilku lat. Na okładce The Pains of Growing widzimy artystkę w za dużej marynarce, tej samej, którą Cara miała na sobie w klipach do Trust My Lonely oraz Growing Pains, jak również na występach w programach Fallona, Colberta i „The Today Show”. – To sposób na wyrażenie symbolicznej idei dorastania. Czasami wydaje ci się, że toniesz i nie jesteś gotowy na przyjęcie ról, jakie narzuca ci społeczeństwo – tak tłumaczy swój artystyczny wybór Alessia.

Poprzedni album Cary, Know-It-All, ukazał się w 2015 roku i przyniósł artystce tytuł najpopularniejszej debiutantki w serwisach streamingowych w 2017 z wynikiem ponad 8,5 miliardów streamów na całym świecie.

Lista utworów:
1. Growing Pains
2. Not Today
3. I Don’t Want To
4. 7 Days
5. Trust My Lonely
6. Wherever I Live
7. All We Know
8. A Little More
9. Comfortable
10. Nintendo Game
11. Out Of Love
12. Girl Next Door
13. My Kind
14. Easier Said
15. Growing Pains (Reprise)