Producent, multiinstrumentalista, kompozytor, autor tekstów i wokalista Devonté Hynes powraca z czwartym albumem Blood Orange, który został zatytułowany Negro Swan. Album na sklepowych półkach pojawi się 24 sierpnia 2018 roku.

Przed wydaniem dwóch orkiestrowych popowych płyt jako Lightspeed Champion – wychowany w Anglii, Hynes zaczynał jako nastoletni punk w brytyjskim zespole Test Icicles. W 2011 roku wydał Coastal Grooves, pierwszy z trzech albumów solowych pod pseudonimem Blood Orange. Jego ostatni album, Freetown Sound z 2016 roku, został bardzo dobrze przyjęty przez krytykę, a Hynes został uznany za jednego z najwybitniejszych muzyków swoich czasów, uzyskując porównania do Kendricka Lamara i D’Angelo.

Mój najnowszy album to eksploracja moich własnych i różnych rodzajów czarnej depresji, szczere spojrzenie na zakamarki czarnej egzystencji oraz nieustające leki queer i ludzi kolorowych. Dotarcie do dzieciństwa i współczesnych traum, a także do tego, co robimy, aby to wszystko przeżyć. Podstawowym wątkiem każdego utworu na płycie jest idea nadziei, a światło, które możemy próbować w sobie zapalić, daje nadzieję na pozytywny efekt pomagania innym wyjścia z ich ciemności.