25 listopada w Klubie Stodoła zaśpiewa Kasia Kowalska! Popularna artystka wystąpi w Warszawie w ramach jubileuszowej trasy „Kasia 25 Kowalska”.

Fani wokalistki usłyszą zarówno premierowy materiał z najnowszej płyty Aya, jak i najważniejsze utwory w karierze scenicznej Kasi Kowalskiej. Bilety dostępne w sprzedaży!

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Kasia ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkakrotną platyną.

Rok 2018 to dla Kasi Kowalskiej rok wyjątkowy. Obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej i wydała swój nowy album Aya, na który jej fani czekali aż 10 lat. Płyta jeszcze przed premierą znalazła się na 1 miejscu listy sprzedaży płyt Empiku!

Jesienią odbędzie się jubileuszowa trasa koncertowa obejmująca kilkanaście miast w całym kraju. Podczas koncertów nie zabraknie największych przebojów artystki, jak Prowadź mnie, Co może przynieść nowy dzień, Antidotum, A to co mam, Coś optymistycznego, „o co dobre i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty, m.in. promującego ją singla Alannah (tak niewiele chcę).

Bilety:
Przedsprzedaż – 63,00 zł (stojące), 110,00 zł (balkon)
Od 4 listopada – 69,00 zł (stojące), 120,00 zł (balkon)
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl