Swoim albumem artysta przypomina czasy, w których latanie było bardziej niż glamour, a muzyka jazzowa niepodzielnie rządziła.

Płyta Matta Duska to nostalgiczna podróż do lat 60., kiedy podróżowanie było luksusem, cele – egzotyczne, a muzyka – niezapomniana. JetSetJazz to dziesięć oryginalnych kompozycji nagranych z big bandem i orkiestrą – dokładnie tak, jak robiło się to w latach 60. Edycja specjalna, z trzema dodatkowymi utworami, dostępna w sieci sklepów Empik.

Pochodzący z Kanady Matt Dusk jest absolwentem St. Michael’s Choir School. Studiował również na Uniwersytecie w Yorku pod okiem jazzowej legendy fortepianu – Oscara Petersona. Uznawany jest za eksperta w dziedzinie interpretacji standardów. Debiutował w 2004 roku płytą The Way It Is. W jego dyskografii znajdują się m.in. mająca w Polsce status złotej płyty Good News (2008) oraz platynowe My Funny Valentine: The Chet Baker Songbook (2013) i Just the Two of Us (2015) nagrana wspólnie z Margaret. Matt Dusk ma na koncie także niezwykle ciepło przyjęty przez słuchaczy i krytykę duet z Edytą Górniak – przepiękny standard All The Way.