Po doskonale przyjętym koncercie na Open’er Festival, MØ powraca do Polski na klubowy koncert. Jej supportem będzie popowa sensacja ostatnich miesięcy – ALMA. Koncert odbędzie się 21 listopada w warszawskim klubie Stodoła.

Od kilku lat doceniamy charyzmę i przebojowość , która naprawdę nazywa się Karen Marie Aagaard Ørsted i jest dziś jedną z najciekawszych europejskich wokalistek. Zakochaliśmy się w jej muzyce jeszcze przed premierą wydanego 4 lata temu albumu No Mythlogies to Follow. Single Pilgrim, Waste of Time czy Walk This Way to przebojowość popu zmieszana z charakterem, jaki noszą w sobie utwory z pogranicza elektroniki, r’n’b, a nawet rocka. Wszystko to zabrzmiało nie tylko na nagradzanej płycie, ale także na żywiołowych koncertach.

Światową rozpoznawalność przyniósł hit Lean On, nagrany wspólnie z Diplo i jego projektem Major Lazer. Singiel był najchętniej streamowanym utworem 2015 roku w serwisie Spotify, a w Polsce jego popularność powróciła ze zdwojoną siłą jesienią ubiegłego roku, kiedy nagranie wykorzystała w swoich reklamach jedna ze stacji telewizyjnych.

Kilka miesięcy temu piosenkarka wydała mini-album When I Was Young, jej pierwszy autorski projekt od czasu debiutanckiego albumu. EP-ka pojawiła się po trzyletniej serii hitów singlowych i miała być swoistym zamknięciem pewnego etapu, przygotowaniem na pełny album nr 2. Już w 2018 roku powróciła na listy przebojów radiowych i listy przebojów streamingowych dzięki kilku bardzo udanym współpracom z Diplo, Jackiem Antonoffem, ALMĄ i Noah Cyrus. Pojawiła się także jako członkini super grupy, która na antenie BBC Radio 1 Live Lounge wykonała wspólnie z Dua Lipą IDGAF, zaraz obok Charli XCX, Zary Larsson i wspomnianej ALMy, która będzie supportem jej warszawskiego koncertu.

Obecnie artystka koncertuje w ramach trasy Forever Neverland, która rozpoczęła się na kalifornijskim festiwalu Coachella, zahaczyła o europejskie festiwale (w tym Open’er Festival), a jesienią przeniesie się do klubów i hal koncertowych w Europie. Jej częścią będzie nie tylko gigantyczny koncert w Kopenhadze, stolicy jej rodzinnego kraju, ale także występ dla polskiej publiczności w Warszawie. Już 21 listopada w klubie Stodoła!

Ceny biletów: 125 PLN , 145 PLN w dniu koncertu
Sprzedaż otwarta: czwartek, 12 lipca 10:00