5 lutego 2018 roku na oficjalnym kanale brytyjskiego muzyka Stinga na Youtube pojawił się nowy teledysk nagrany wraz z wokalistą reggae Shaggy’m. Wideoklip wyreżyserował Gil Green, który jest znany ze współpracy z takimi artystami jak m.in. Pitbull, DJ Khaled czy Lil Wayne. Teledysk był nagrywany na Jamajce

Sting to brytyjski wokalista, instrumentalista oraz kompozytor, który zasłynął z występów w grupie The Police, a później z kariery solowej. Jego największe hity to m.in. Shape Of My Heart, Englishman In New York czy z grupą The Police m.in. Roxanne czy Every Breath You Take.

Shaggy to jamajski piosenkarz wykonujący głównie reggae, rap i dancehall. Jego największe hity to m.in. Angel, Boombastic i Hey Sexy Lady. Obydwaj wystąpili na Gali Bestsellery Empiku 2017, która odbyła się 6 lutego.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAlice Cooper kończy 70 lat!!
Następny artykułOzzy Osbourne zapowiada pożegnalną trasę!
Muzyką interesuję się od zawsze. Gram na gitarze. Ulubione gatunki: rock, pop, jazz, poezja śpiewana i metal. Jestem zafascynowany muzyką zespołu Wilki, Boba Dylana, Aerosmithu oraz Alice Cooper'a. Oprócz muzyki interesuję się polityką, historią oraz kolekcjonuję autografy.