Premierę ma właśnie debiutancki minialbum artysty działającego jako runforrest. EPka została zatytułowana po prostu runforrest i zawiera pięć utworów.

runforrest pojawił się znikąd. Pisze własne piosenki, a jakość i dojrzałość jego poezji są bardzo dobrze ugruntowane jak na tak młody wiek. Podobnie z jego śpiewem i panowaniem nad głosem.

Każdy jego koncert spotyka się z niesamowicie pozytywnym odbiorem. Ma za sobą bardzo udany występ podczas Enea Spring Break 2017 w Poznaniu, Opole Songwriters Festival, Czad Festiwal oraz Sofar Sounds Kraków i Sofar Sounds Warsaw. Latem 2017 wziął udział w Fama Festiwal w Świnoujściu, występował także między innymi przed Mani Orrason (IS). Do sukcesów należy dopisać również miano laureata krakowskiego Festiwalu MILA 2015 oraz Finalisty Przeglądu Zespołów Bluesroads 2016.

10 listopada ukazał się jego debiutancki minialbum zatytułowany po prostu runforrest, na którym znalazło się pięć utworów. EPka w wersji cyfrowej dostępna jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz w wersji fizycznej podczas koncertów.

1. Butterflies
2. Sleep
3. Lost
4. Fall
5. Stoned on Dylan

Posłuchaj: TIDAL, WIMP, Deezer, Plus Music.