Sabina dotychczas spełniała się na scenach teatralnych (jest absolwentką łódzkiej filmówki, na co dzień m.in. zobaczyć ją można w głośnej musicalowej produkcji „Chicago” w reż. Wojciecha Kościelniaka w Krakowskim Teatrze Variete). Jest także finalistką 36. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Sabina od roku intensywnie pracuje nad debiutanckim albumem, za którego produkcję odpowiada Jan Bielecki. W drugiej połowie stycznia miała miejsce premiera pierwszego singla zatytułowanego Kołysanka, który poprzedził sesję live otwierającą serię trzech autorskich utworów Sabiny wraz z jej live bandem. Wszystkie klipy z Live Session zostały zrealizowane w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie. Cały entourage wybrany został nieprzypadkowo i ze smakiem, pasując idealnie do aktorskiej duszy Sabiny.

W ubiegłym tygodniu, swojej premiery doczekał się pierwszy oficjalny teledysk zespołu do utworu Panowie w kapeluszach. Całość została zrealizowana w jednym ujęciu, bez cięć montażowych. Choreografia musiała idealnie pasować do ruchu kamery, która wraz z bohaterami tańczyła na steadicamie, doskonale prowadzonym przez Jarosława Wierzbickiego, który w ostatnim czasie odpowiadał także za steadicam w Zimnej Wojnie.

Gatunek: electro pop
Członkowie zespołu: Sabina Karwala – wokal, Jan Bielecki – gitara, instrumenty klawiszowe, Emilian Waluchowski – perkusja, pady, Marcin Markuszewski – bas, klawisz basowy.