Już w niedzielę 8 lipca tego roku na Stadionie Narodowym w Warszawie wystąpią prekursorzy muzyki rockowej – The Rolling Stones. Będzie to część trasy, która rozpocznie się 17 maja w Dublinie, a w jej trakcie Stonesi wystąpią także w Londynie, Manchesterze, Cardiff, Edynburgu, Berlinie, Marsylii, Stuttgarcie oraz w Pradze

The Rolling Stones to zespół założony w 1962 roku w Londynie. Obecnie w szeregi tego zacnego bandu wchodzą: Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts oraz Ronnie Wood. Zespół do tej pory w naszej ojczyźnie zagrał trzykrotnie. Pierwszy koncert miał miejsce w Warszawie w Sali Kongresowej w 1967 roku, wtedy odbyły się dwa koncerty jednego dnia. W 1998 roku zespół zagrał w Chorzowie na Stadionie Śląskim, a 25 lipca 2007 roku wystąpili w Służewcu w Warszawie.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSzczyt Szczytów #2: Black Sabbath
Następny artykułChris Cornell śpiewa utwór Johnny’ego Casha!
Muzyką interesuję się od zawsze. Gram na gitarze. Ulubione gatunki: rock, pop, jazz, poezja śpiewana i metal. Jestem zafascynowany muzyką zespołu Wilki, Boba Dylana, Aerosmithu oraz Alice Cooper'a. Oprócz muzyki interesuję się polityką, historią oraz kolekcjonuję autografy.