Toto nagrał własną wersję utworu Hash Pipe Weezera. To odpowiedź na wyzwanie, w ramach którego Weezer nagrał covery wielkich hitów Toto – Rosanna i Africa. Oficjalna premiera piosenki w wykonaniu Toto już 10 sierpnia.

Jak przyznaje gitarzysta Toto, Steve Lukather: – Zaniemówiliśmy z zachwytu gdy dowiedzieliśmy się, jaka była reakcja na covery naszych starych piosenek w wykonaniu Weezera. Stwierdziliśmy, że będzie uczciwie, jeśli i my przygotujemy nową wersję któregoś z ich kawałków. Zaczęliśmy słuchać Weezera i szukaliśmy właściwej piosenki. Moje 30-paroletnie dzieci były zaskoczone. Wybraliśmy „Hash Pipe”. O ironio, paliliśmy ten hasz na długo zanim członkowie Weezera pojawili się na świecie. Ponadto ta piosenka ma świetną melodię i groove. Chcieliśmy dać czadu. Z pewnością jest to niespodziewany obrót sprawy, ale efekt końcowy uważam za udany. Teraz liczę, że kiedyś zagramy mash up wszystkich kawałków razem z Weezerem na koncercie.

Wokalista Joseph Williams nie był dostępny na rozmowę z powodu bycia na haju, jednak pytany wcześniej o cover Hash Pipe, muzyk odpowiedział: – Tak.

Africa w wykonaniu Weezera dotarła na #1 w iTunes oraz Spotify Viral Chart. Grupa Toto jest obecnie w trakcie trasy koncertowej promującej album 40 Trips Around The Sun.