ZESPOŁY/ARTYŚCI

Jesteś młodym piosenkarzem lub piosenkarką, a może masz własny zespół i chcesz pokazać swoją twórczość innym. Portal MusicLovers.pl jest nastawiony na pomoc utalentowanym osobom. Chcemy stworzyć dział, w którym każdy będzie mógł pokazać swoją twórczość – nowe piosenki, teledyski oraz albumy jak i koncerty. MusicLovers.pl stawia na młode talenty i nowych twórców!

Chcesz żebyśmy napisali o Tobie? Na adres heartbeat@vp.pl wyślij swoje zdjęcie oraz piosenki/teledyski jakie posiadasz w sieci. Nie zapomnij dopisać kilka słów o sobie i Twojej twórczości.

Posiadasz własny zespół i chcesz go pokazać innym? Na adres heartbeat@vp.pl wyślij zdjęcie całego zespołu, wasze utwory lub teledyski, które już posiadacie. Pamiętaj, aby napisać trochę o waszym zespole – napisz także historię jego powstania.

Wydałaś/Wydałeś album i chcesz, aby dowiedziało się o nim więcej osób? Wyślij nam płytę do recenzji. Napisz nam emailem wszystkie niezbędne informacje: kiedy premiera, kto jest wydawcą, kto dystrybutorem oraz info o zespole i płycie. Nie zapomnij dosłać okładki i zdjęcia. Na wszystkie informacje czekamy pod adresem heartbeat@vp.pl