Koncert IAMX, oryginalnie zaplanowany na 28 kwietnia, zostaje przeniesiony do klubu Stodoła na 27 października 2020. Koncert będzie promował akustyczny album Echo Echo, na którym znalazły się największe hity IAMX w zupełnie nowych aranżacjach.

Znany jako IAMX Chris Corner od dłuższego czasu rozważał nagranie akustycznych wersji swoich piosenek. Początkowo planował zrealizować epkę, jednak współpraca z Davidem Botrillem, wielokrotnym zdobywcą nagrody Grammy, okazała się tak owocna, że w rezultacie powstało pełnowymiarowe wydawnictwo. Artysta na albumie Echo Echo dekonstruuje utwory ze swojego dorobku i wraca do ich korzeni.

Oprócz ostatniego albumu, IAMX ma na koncie 8 albumów studyjnych, a także liczne EPki, płyty z remixami i występami na żywo. Poprzednie wydawnictwo Alive In New Light, na którym znalazły się takie hity, jak tytułowe Alive In New Light czy Mile Deep Hollow zostało wydane w 2018 roku.

IAMX wystąpi na wyjątkowym, kameralnym koncercie w klubie Stodoła w Warszawie 27 października 2020 roku. Bilety w cenach 129 do 169 zł są już dostępne przez fource.plGoOut.plEventim.plGoing.plstodola.pl, w Empikach i w kasie klubu.