Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Alan Walker gwiazdą ESKA Music Awards 2016

Norweski producent muzyczny Alan Walker, autor hitowego „Faded”, to pierwszy zagraniczny artysta, który wystąpi 26 sierpnia podczas gali ESKA Music Awards w Szczecinie. Ponadto na scenie pojawią się najpopularniejsi polscy twórcy m.in.: Margaret, Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, Grzegorz Hyży oraz Video.

Alan Walker podczas uroczystej gali wręczenia ESKA Music Awards wykona dwa przeboje: „Faded” oraz „Sing Me To Sleep”. Ten pierwszy utwór w Polsce sprzedał się już w ilości kwalifikującej singiel do Diamentowej Płyty!

Oprócz światowej sławy producenta na scenie pojawią się także polscy twórcy, których utwory na przełomie 2015 i 2016 roku biły rekordy popularności. Będą to m.in.: Margaret, Sylwia Grzeszczak, Ewelina Lisowska, C-BooL, Grzegorz Hyży, Sound’n’Grace, Video. Po raz pierwszy przed szczecińską widownią zaśpiewają debiutanci nominowani do ESKA Music Awards 2016: Monika Lewczuk, Antek Smykiewicz, Szymon Chodyniecki.

Lista tegorocznych wykonawców, których występy uświetnią rozdanie ESKA Music Awards 2016, wciąż jest kompletowana. Już wkrótce podane zostaną kolejne nazwiska.

Jak co roku podczas wyjątkowego koncertu ogłoszone zostanie, który z nominowanych w 7 kategoriach artystów otrzyma ESKA Music Awards 2016. Uroczysta gala będzie transmitowana przez TVP1, a relację na żywo usłyszeć będzie można w Radiu ESKA. ESKA TV pokaże retransmisję z wydarzenia. Przypominamy, że nadal można głosować na swoich faworytów – głos należy oddać za pośrednictwem strony internetowej ESKA Music Awards www.ema.eskago.pl do 25 sierpnia do godz. 8:00.

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 26 lipca, 2016
Close
%d bloggers like this: