Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Amber Run na jedynym koncercie w Polsce

21 października w warszawskim klubie Niebo odbędzie się jedyny w Polsce koncert Amber Run. Zespół odwiedzi nasz kraj po razy pierwszy.

Amber Run to brytyjska grupa grająca alternatywnego rocka z silnymi wpływami takich gatunków jak pop czy folk. Członkami zespołu są perkusista Felix Archer, gitarzysta Will Jones, basista Tom Sperring, klawiszowiec Henry Wyeth oraz wokalista Joe Keogh.

Debiutancki album 5AM został wydany 17 kwietnia 2015 r. i szybko po tym okrzyknięty przez opiniotwórcze portale jak Pitchfork czy The Attic „nowy powiewem świeżości na gitarowej scenie muzycznej”, a niektórzy recenzenci z Wielkiej Brytanii poszli o krok dalej, pisząc w samych superlatywach o grupie Amber Run jako „kontynuatorach muzycznego sukcesu takich formacji jak Alt-J czy Foals”. Nie były to słowa bez pokrycia, gdyż przyszedł rok 2017, a grupa Amber Run, którą będziemy mieli przyjemność gościć na jedynym koncercie w Polsce, wydała drugi album pt. For a Moment, I Was Lost dla Easy Life Records, który definitywnie potwierdził ich ogromną wartość artystyczną.

Bilety na wydarzenie można zakupić zakupić za pośrednictwem bileterii: Biletomat.pl, Eventim.pl, eBilet.pl oraz Goingapp.pl

(Visited 22 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 25 maja, 2017
Close
%d bloggers like this: