Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Another Pink Floyd Wraca do Lublina

Tym razem dla fanów zespołu Pink Floyd przygotowali ucztę na która składająsię trzy dania główne: Dark Side Of The Moon, Wish You Were Here i Animals. Przystawkami będą utwory z nowszych płyt.

Another Pink Floyd to prawdopodobnie najdłużej nieprzerwanie działający polski zespół grający muzykę legendy rocka progresywnego – Pink Floyd. Zespół, który nie tylko gra covery ale także dba o to by koncerty w odtwarzały niepowtarzalną atmosferę koncertów Floydów. Osiągają to na wiele sposobów – miedzy innymi – grając na instrumentach gwarantujących brzmienie identyczne z pierwowzorem, korzystając z oryginalnych sampli, używając pełni środków scenicznych takich jak: gra profesjonalnego zestawu świateł, najwyższej jakości dźwięk, multimedia w tym: okrągły ekran na którym wyświetlane są oryginalne filmy i animacje utrzymane w klimacie Floydów oraz zestawy świateł i efektów laserowych. Jednak podstawą sukcesu zespołu Another Pink Floyd są artyści – dziesiątka profesjonalnych muzyków i wokalistów, których wspiera grupa realizatorów dźwięku, światła i multimediów.

Zespól Another… występuje praktycznie w całej Polsce na największych salach klubowych, filharmonicznych i teatralnych. Za każdym występem rośnie liczba ich wiernych fanów. Także w Lublinie, gdzie wystąpią już 7 raz informacja o ich kolejnym koncercie odbija się szerokim echem.

Zapraszamy już 7 października – po raz pierwszy do Sali Filharmonii Lubelskiej w której industrialnych wnętrach zabrzmią po raz kolejny takie hity jak Wish You Were Here, Another Brick in The Wall, Time czy Learning to Fly i Division Bell..

Bilety w cenach: 50, 70, 60, 80 i 100 zł do nabycia na portalach: KupBilecik.pl, TicketPro.pl w salonach EMPiK, Media Markt, Saturn i RIFF Rezerwacja pod adresem e-mail: artbiz@artbiz.eu

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 29 września, 2017
Close
%d bloggers like this: