Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Asaf Avidan powraca z nowym materiałem

Izraelski muzyk obdarzony wyjątkowym głosem o hipnotyzującej barwie dzieli się pierwszym oficjalnym singlem z nadchodzącego albumu Anagnorisis. Utwór Lost Horse zapowiada czwartą solową płytę artysty.

Asaf Avidan tak mówi o procesie twórczym piosenki:

Rok 2019 był dla mnie bardzo dziwny. Tuż przed jego rozpoczęciem zostałem zaatakowany przez wilka, którego próbowałem zaadoptować. Kilka miesięcy później cała wataha wilków przybyła w okolice mojego studia i napastowała Ariadne, moją ukochaną klacz, która w obliczu zagrożenia zaczęła uciekać i spadła z klifu do morza. Nigdy jej nie odnaleziono. 

Miałem złamane serce i byłem zdewastowany poczuciem bezsilności, nie mogąc jej przywrócić, odmienić jej losu. Jednocześnie wielkość i małość tej dramatycznej historii życia i śmierci aktywowało wszystkie moje guziki.

Wróciłem do studia po godzinach bezowocnych poszukiwań jej ciała, otworzyłem notatnik i na górze małej kartki napisałem dwa słowa: „LOST HORSE”… A potem płakałem, wracając myślami i sercem do wszystkich miłości, które straciłem, do wszystkich momentów, kiedy nie miałem wystarczająco siły, aby zmienić bieg życia pełnego skończoności. Życia pełnego zakończeń. Mój płacz był głosem czegoś, co wydawało się bezgranicznym uczuciem w ograniczonym świecie.

(Visited 6 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 19 maja, 2020
Close
%d bloggers like this: