Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Uncategorized

Ava Max, Jason Derulo i Vice razem w jednym utworze!

Ava Max, która szturmem podbija światowe listy przebojów połączyła siły z Jasonem Derulo i wspólnie zaśpiewali w kawałku Make Up amerykańskiego DJ’a Vice’a.

To właśnie Vice wpadł na pomysł połączenia w Make Up falsetu Jasona Derulo z wyjątkowym głosem Amerykanki o albańskich korzeniach.

Ava Max pomimo młodego wieku już potrafi tworzyć wspaniałe popowe hymny i motywować kobiety do większej wiary w siebie. Utwory śpiewa w wyjątkowy sposób i głosem, który amerykańscy krytycy określili jako „sejsmiczny”.

Dorobek Vice’a to między innymi single Obsession (25/7) featuring Jon Bellion & KYLE, Steady 1234 featuring Jasmine Thompson & Skizzy Mars, Piñata featuring BIA, Kap G & Justin Quiles, a ostatnio Don’t Go featuring Becky G & Mr. Eazi. Do tej pory na jego koncie jest 200 mln przesłuchań jego utworów w streamingu oraz rezydencje w Marquee (Las Vegas, New York), LIV Miami, Intrigue Las Vegas i wielu innych.

Jason Derulo muzyczną karierę rozpoczął w 2006 roku. Przez 10 lat sprzedał ponad 56 mln singli. Multiplatynowy status spośród piosenek zdobyły Wiggle (podwójna platyna w USA), Talk Dirty (poczwórna platyna w USA). Wszystkie wideoklipy artysty obejrzało ponad 4,6 mld userów YouTube’a, a w streamingu utworów Jasona posłuchano ponad 7 mld razy.

(Visited 89 times, 1 visits today)
Last modified: 27 października, 2018
Close
%d bloggers like this: