Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Bang Ya Head – eksperymenty na metalu w Warszawie

W pierwszy weekend października rozpoczną się zajęcia piątej już edycji Akademii Menedżerów Muzycznych. Jak zapewniają organizatorzy, wszystko jest już dopięte na ostatni guzik i czekają tylko na nowych uczestników.

Hope i Lostbone zaprezentują po raz pierwszy w Warszawie materiały ze świeżo wydanych przez wytwórnię Fonografika albumów Da Best Of (Hope) oraz Not Your Kind (Lostbone).

Bang Ya Head
Start: 18.00
Scena: NOISE STAGE
Bilety: 35/45 pln

Hope istnieje od 2006 roku i jest jednym z najpopularniejszych zespołów nurtu numetal/rapcore w Polsce, który zdążył już zyskać uznanie poza granicami naszego kraju, grając koncerty m.in. w Niemczech, Czechach, Rosji czy Japonii. W swoim dorobku muzycznym posiada mini-album: „When the Patience Ends” z 2007, wydaną w Japonii EP-kę: „Join The Gang” oraz album: „da best of” wydany nakładem Fonografiki w listopadzie 2014. Hope znany jest m.in. z bliskiej współpracy z Liroyem, w roku bieżącym zespół wystąpił na Polsat Sopot Festiwal, gdzie kultowy raper wykonał swoje największe hity lat 90′ w aranżacji Hope.

Lostbone to koncertowy żywioł czerpiący z najbardziej energetycznych odmian metalu jak: thrash, death i hardcore! Grupa powstała w 2005 roku i ma już na koncie cztery albumy, kilka mniejszych wydawnictw i niezliczone koncerty w Polsce i zagranicą, zarówno jako headliner, jak i u boku znanych nazw jak Motorhead, Gojira, Soilwork, Coal Chamber, Cavalera Conspiracy, Six Feet Under, czy wśród polskich Acid Drinkers, Hunter, Kat & R, Frontside czy Proletaryat. Obecnie zespół promuje album „Not Your Kind” wydany w 2014 roku, przez wytwórnię Fonografika

(Visited 3 times, 1 visits today)
Last modified: 28 stycznia, 2015
Close
%d bloggers like this: