Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Beata Kozidrak prezentuje nowy singiel z Kamilem Bednarkiem!

Biegiem to drugi utwór zapowiadający nowy solowy album Beaty. Artystka wciąż eksperymentuje, tym razem z… muzyką latynoamerykańską!

Duety w dyskografii charyzmatycznej Beaty Kozidrak nie są częstym zjawiskiem – dorzucając do tego konceptu wokalistę z zupełnie inną historią i dorobkiem, a w utwór wplatając motywy muzyczne latino mamy mieszankę wybuchową, na którą mogła odważyć się tylko Beata.

Biegiem to utwór z przymrużeniem oka, który porywa do tańca. Piosence towarzyszy vintage’owy, kolorowy klip, który przenosi nas wprost na kubańskie parkiety.

Teledysk zrealizował Marcin Kopiec (Mortvideo) odpowiedzialny za klipy Kamila Bednarka czy Bovskiej. Za scenariusz i produkcję odpowiadają między innymi córki Artystki – Agata Pietras i Katarzyna Pietras-Wyzińska, które stworzyły słynne już #hot16challenge2 Beaty.

Jest to drugi po Gambicie, przedsmak czwartego studyjnego albumu Beaty, którego premiera jest zaplanowana na wiosnę 2022 roku. Nad nowym materiałem pracuje w studio z duetem Arek Kopera + Mariusz Obijalski.

(Visited 81 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 14 sierpnia, 2021
Close
%d bloggers like this: