Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

BOKKA w remixie Smolika. Posłuchaj nowego singla

Zespół BOKKA właśnie wypuścił Maxi Singiel utworu Forgive Me z płyty Life On Planet B – znajduje się na nim radiowa wersja piosenki, a także remix autorstwa Smolika.

Do obu wersji powstały teledyski w postaci wizuali autorstwa Jakuba Guzika, który na codzień współpracuje z zespołem i jest odpowiedzialny za wizualizacje będące nieodłączną częścią koncertów.

Ostatnia płyta BOKKI, Life On Planet B , trafiła do sprzedaży 20 kwietnia. Album ukazał się za sprawą [PIAS] Poland and Eastern Europe. Album został nominowany do prestiżowej Nagrody Muzycznej Fryderyk 2019 w kategorii „Album Roku Alternatywa”.

To nie pierwsza okazja, kiedy robimy coś razem ze Smolikiem. Nasza wokalistka zaśpiewała w utworze „Regretfully Yours” na albumie Smolik/Kev Fox, który uzyskał status złotej płyty oraz otrzymał Fryderyka w 2016 roku. Zaproszenie Smolika do zrobienia remixu „Forgive Me” było dla nas naturalną kontynuacją tej współpracy. Bardzo podoba nam się efekt końcowy, szczególnie jego ejtisowy klimat – mówi zespół.

(Visited 6 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 7 lutego, 2019
Close
%d bloggers like this: