Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

CARPENTER BRUT potrząśnie Krakowem

Widząc jaką popularnością w Polsce cieszy się twórczość Carpenter Brut do warszawskiego koncertu francuskiego muzyka organizator postanowił dołożyć kolejny występ, tym razem w Krakowie!

Brawurowo łączący nieraz skrajne, ale wywodzące się z lat 80-tych estetyki producent wystąpi 13 października 2022 r. w krakowskim klubie Molo. Bilety są już do nabycia.

Synthpop, trash metal, neony, horrory klasy B i zajechane taśmy VHS. Po czterech latach, ze 130 występami trasy Leather Patrol Tour na koncie, Carpenter Brut powraca z drugą częścią koncertowej trylogii: Leather Terror Tour. Opowiedziana na drugim, wydanym w 2018 r. albumie Leather Teeth historia wchodzi w nowy etap. Oto jej bohater, Bret Halford, staje się żądnym krwi seryjnym mordercą. Koncertując w różnych miastach ze swoim zespołem Leather Patrol poluje on równocześnie na swoich prześladowców ze szkolnych lat…

Zapowiada się więc mroczny, pełen zabójczych riffów ale też chwytliwych numerów i tanecznej energii show, nie tylko dla maniaków ejtisowej nostalgii!

Carpenter Brut wystąpi 13 października w krakowskim klubie Molo a dzień później, 14 października, w warszawskiej Progresji. Bilety na oba te wydarzenia, odpowiednio w cenach 105 i 109 zł, są dostępne na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, eBilet.pl, Going.pl i w Empikach.

(Visited 6 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 8 czerwca, 2022
Close
%d bloggers like this: