Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Chatka Blues Festival już za 10 dni

W dniach 6 – 7 października w Akademickim Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka”, w Lublinie odbędzie się 8 edycja jednego z najciekawszych festiwali bluesowych we wschodniej Polsce.

Chatka Blues Festival bo o nim mowa, jest wydarzeniem wyjątkowym, które na stałe zapisało się w oficjalnym kalendarzu imprez kulturalnych organizowanych w Mieście Inspiracji. To również jeden z najciekawszych bluesowych festiwali we wschodniej Polsce i święto bluesa w Lublinie. Wydarzenie odbywa się od 2010 roku w Lublinie. Festiwal ma już swoją renomę i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mediów, fanów bluesa, nie tylko z Lublina i okolic, ale także dalszych zakątków Polski.

Festiwal prezentuje różne odcienie bluesa, zarówno akustycznego jak i elektrycznego. Imprezę charakteryzuje wysoki poziom artystyczny i organizacyjny oraz wyjątkowa atmosfera, którą tworzą artyści wspólnie z widownią, w kultowym miejscu jakim jest sala widowiskowa „Chatki Żaka”.

PROGRAM CHATKA BLUES FESTIVAL 2017

8. edycja festiwalu Chatka Blues Festival odbędzie się w dniach 6-7 października 2017 r., w Akademickim Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” w Lublinie.

6.10.2017 (piątek) g. 20:00

Green Grass
Maciej Lipina ( utwory ze spektaklu Skazany na Bluesa)
Demian Band (Argentyna/Hiszpania)

7.10.2017 (sobota) g. 20:00

Czarny Pies
Jan Gałach Band
MonkeyJunk (Kanada)

Bilety z platformy eBilet można także zakupić w sieci Empik na terenie całego kraju. Bilety można będzie zakupić również stacjonarnie, w kasie Akademickiego Centrum Kultury „Chatka Żaka” w trakcie festiwalu (6-7 października).

(Visited 11 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , Last modified: 26 września, 2017
Close
%d bloggers like this: