Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Listy Przebojów

„Circles” Post Malone’a na podium hitów, które najdłużej utrzymują się w Top 10

Singiel Post Malone’a Circles wyrównał wynik Uptown Funk Marka Ronsona. Chodzi o obecność w Top 10 zestawienia Billboard Hot 100.

Circles znajduje się w czołówce zestawienia już 31 tygodni. Podobna sztuka udała się utworowi Uptown Funk Marka Ronsona i Bruno Marsa. 32 tygodnie – taki wynik mają utwory LeAnn Rimes How Do I Live, Closer The Chainsmokers & Halsey i Socko Mode Travisa Scotta. Wyżej – 33 tygodnie w Top 10 – są Ed Sheeran z Shape of You, Maroon 5 i Cardi B z Girls Like You i Post Malone ze Swae Lee Sunflower. Utrzymanie się w Top 10 przez 35 tygodni nie udało się jeszcze żadnemu artyście. Czy Post Malone ma szansę to zmienić?

W najnowszym zestawieniu Circles jest na 4. miejscu, są więc spore szanse, że kawałek trafi do Top 10 ponownie za tydzień. Pierwsze miejsce, wg ekspertów z „Forbes”, jest również realne. Biorąc pod uwagę dotychczasową popularność kawałka, możliwe jest także, że Post Malone pokona samego siebie i ustanowi nowy standard w dziejach Billboard Hot 100. Trzymamy kciuki.

(Visited 8 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 15 kwietnia, 2020
Close
%d bloggers like this: