Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Clödie z utworem „Devil In Disguise”. Posłuchaj propozycji na Eurowizję

Clödie to rockowa formacja na czele której stoi obdarzona drapieżnym i niecodziennym głosem Klaudia „Clödie” Trzepizur. Devil In Disguise to najnowsza, mocno energetyczna propozycja od zespołu.

Klaudię Trzepizur można kojarzyć z programów Must Be The Music czy The Voice of Poland oraz z coveru Zombie – The Creanberries. Devil In Disguise to tegoroczna propozycja eurowizyjna. Piosenka pokazuje silną ale jednocześnie rozdartą wewnętrznie kobietę, która zmaga się z toksyczną osobą, którą ma obok siebie.

W dzisiejszym Świecie spotykamy różnych ludzi na swojej drodze, którzy niejednokrotnie chcą nas tylko wykorzystać i nie zawsze chcą dla nas dobrze, dlatego też „kochane kobiety” bądźcie silne i róbcie to co dla was samych jest najważniejsze, spełniając przy tym swoje marzenia. – mówi Klaudia.

Klaudia na scenie to wulkan energii. Jej charakterystyczna barwa głosu, charyzma i pozytywna energia podczas występów na żywo porywają publiczność. Zespół stawia na rockowe brzmienie lat 80tych z nutką nowoczesności.

(Visited 9 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 25 stycznia, 2019
Close
%d bloggers like this: