Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Dawid Kwiatkowski i Roksana Węgiel wykluczeni przez Viki Gabor! „Nie będzie uczestniczyć w wydarzeniu z tak słabymi artystami”

Viki Gabor w najbliższym czasie miała wspólnie z Roksaną Węgiel, Sarą James oraz Dawidem Kwiatkowskim wystąpić na Dniach Miasta. Niestety młoda artystka, chciała zostać gwiazdą wieczoru. Manager zapewnił, że jeśli się tak nie stanie Viki nie będzie uczestniczyć w wydarzeniu z tak słabymi artystami.

Osoba z otoczenia organizatorów koncertów, którzy są odpowiedzialni za dopięcie wszystkich szczegółów koncertowych tj. wybór odpowiednich Artystów, spełnienie ich wymogów (technicznych, socjalnych), zabezpieczenie imprezy masowej i wszystko co z tym związane, zdradziła w rozmowie z naszym portalem, że chcieli zorganizować podczas Dni Miasta dwa dni koncertowe. Jeden z nich miał być poświęcony koncertom dla młodzieży. Udział w nim mieli wziąć Sara James, Viki Gabor, Roksana Węgiel oraz Dawid Kwiatkowski.

Jak dowiedział się nasz portal, manager Viki Gabor, przed podpisaniem umowy chciał się dowiedzieć w jakiej kolejności będą występować Artyści. Zapewnił też organizatorów, że wokalistka powinna zostać gwiazdą wieczoru. Jeśli Ci nie będą chcieli tego dokonać oni [jej managerowie- przyp. Red.] znajdą inne rozwiązanie.

Viki MUSI zostać gwiazdą wieczoru.

– powiedział nasz informator

Niedługo później organizator wysłał odpowiedź do zespołu artystki i zapewnił, że Artyści są dobierani pod względem swojego stażu scenicznego, targetu odbiorców oraz pod względem edycji programu The Voice. Tak więc pierwsza wystąpi Sara, następnie Viki, Roxie, a na koniec Dawid Kwiatkowski.

To nie spodobało się zespołowi Viki Gabor. Jej team w negocjacjach przed koncertem zażądał by to właśnie Kwiatkowski i Węgiel zostali supportami Viki, która ma zostać gwiazdą wieczoru, a jeśli tak się nie stanie to zrezygnują z koncertu. Organizatorzy mieli też dostać dosadną odpowiedz od jej zespołu.

To ona [Viki Gabor – przyp. red.] ma zostać gwiazdą wieczoru. Jeśli tak się nie stanie to będziemy musieli zrezygnować z koncertu. – powiedział nasz informator. Nie będzie [Viki – przyp. red.] uczestniczyć w wydarzeniu z tak słabym doborem Artystów – dodał.

Organizatorów zdziwiło też honorarium, jakie artystka powinna dostać za wytęp plenerowy.

Chcielibyśmy też zaznaczyć, że stawka koncertowa Viki Gabor nas bardzo zaskoczyła, zarządała więcej niż pozostali Artyści, a tak naprawdę brakuje Jej sporo do Roxie czy Dawida.

kontytuuje informator
(Visited 97 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 21 lutego, 2022
Close
%d bloggers like this: