Włoska DJ-ka i producentka techno, czyli Deborah De Luca powraca do Polski, aby 9 listopada zagrać w zabytkowej przestrzeni na warszawskim Służewcu. Jej występ rozpoczyna nowy cykl imprez T2.

Wydarzenie odbędzie się na Trybunie nr 2, w zabytkowym budynku Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Trybuna Numer 2 to industrialna, klimatyczna przestrzeń, która po brzegi zostanie wypełniona audiowizualnymi efektami i elektroniką w najlepszym wydaniu. Obiekt powstał w okresie międzywojennym, a w tym roku przypada 80. rocznica powstania Toru Wyścigów Konnych.

Zanim główny architekt “Służewca” – Hr. Zygmunt Plater-Zyberk – zajął się projektowaniem, zwiedził wszystkie najlepsze europejskie tory wyścigowe. Owocem jego pracy była Trybuna II, zwana Główną, w której mieszkańcy mogli oglądać wyścigi i obstawiać gonitwy.

Właśnie w tej lokalizacji w 2003 roku zagrał Carl Cox z czołówką ówczesnej polskiej elektroniki. Organizatorzy przywracają kultową, imprezową miejscówkę, w której planują cykl imprez, odbywających się regularnie co kilka miesięcy.

Data: 9.11.2019
Start: 18:00
Miejsce: Trybuna 2, Tor Wyścigów Konnych Służewiec