Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

„Decyzja” – Syku Syksyk zapowiada nowy album

Pochodzący z poznańskich Jeżyc raper Syku Syksyk opublikował właśnie pierwszy singiel zapowiadający jego najnowszy album „Podróżnik”, którego premiera planowana jest na przełom 2015 i 2016 roku.

– Na moim najnowszym albumie docelowo znajdzie się czternaście utworów – zapowiada Syku Syksyk. – Tytuł płyty, czyli „Podróżnik” nie jest przypadkowy. Chcę pokazać w poszczególnych trackach, jaką drogę artystyczną przebyłem przez ostatnie lata i w którym kierunku zmierzam. Pierwszym singlem z tego wydawnictwa jest „Decyzja”, zachęcam do sprawdzenia – dodaje raper.

Syku Syksyk to związany z legendarnymi w świecie polskiego hip-hopu poznańskimi Jeżycami raper, którego artystyczna droga sięga roku 2005. Wówczas – jeszcze jako Syku – tworzył w składzie Betonowe Podziemie (Dj Draco), z którym wydał dwie nielegalne płyty. Po rozpadzie składu raper skupił się na karierze solowej i wydał dwa następne nielegale: „Motywacji klucz” (2007) oraz „Pechowy traf” (2008). W kolejnych latach raper skupia się przede wszystkim na pracy nad techniką i flow, szukając własnego stylu. Publikuje kolejne bardzo dobrze przyjęte single (m.in. „Gdy odpowiedzi brak” czy „Poruszając tematy”). Artysta ma na koncie współpracę m.in. z Doniem, 2 Strefą, Śliwą (Aspiratio Crew), Ice-Manem czy MBM. W 2015 roku raper powraca już jako Syku Syksyk z nowym singlem i zapowiedzią płyty zatytułowanej „Podróżnik”, która ukaże się na rynku na przełomie 2015 i 2016 roku.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 10 lipca, 2015
Close
%d bloggers like this: