Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 5:58 pm DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Depeche Mode zagra dodatkowe dwa koncerty w Polsce!

Po cieszącej się ogromnym sukcesem dotychczasowej trasie koncertowej Memento Mori, podczas której sprzedano ponad dwa miliony biletów, Depeche Mode z radością ogłasza, że kontynuują swoją muzyczną podróż.

Z powodu wyprzedanych koncertów, zespół zdecydował się na dodatkowe daty trasy koncertowej w Europie na rok 2024, aby umożliwić większej liczbie fanów możliwość uczestniczenia w tym show.

Zimowa część trasy Memento Mori rozpocznie się 22 stycznia w prestiżowej O2 Arena w Londynie, w samym sercu Wielkiej Brytanii, a zakończy 5 kwietnia po kilkunastu występach w Lanxess Arena w Kolonii

Po letnich i jesiennych koncertach stadionowych i arenowych w Europie, Meksyku, Kanadzie i USA, Depeche Mode ogłosili dzisiaj 29 nowych dat koncertów w Europie, które przedłużą trasę aż do 2024 roku. Jeszcze większa liczba fanów będzie miała teraz szansę doświadczyć surowej, emocjonalnej mocy trasy Memento Mori, określonej przez Rolling Stone jako „zachwycające święto życia i muzyki”.

W dniach 27 i 29 lutego 2024, Atlas Arena w Łodzi stanie się areną, gdzie energia, muzyka i magia Depeche Mode spotkają się w jednym niezapomnianym miejscu i czasie.

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 12 lipca o godzinie 10:00. Kolejna okazja dla fanów pojawi się w czwartek, 13 lipca o godzinie 10:00, gdy rozpocznie się przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster. A dla wszystkich sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 14 lipca na stronie LiveNation.pl o godzinie 10:00.

(Visited 150 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 10 lipca, 2023
Close
%d bloggers like this: