Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

DJ Premier & Live Band na jedynym koncercie w Polsce

Do Polski na jedyny koncert przyjedzie DJ Premier! Będzie to wyjątkowe wydarzenie, bo na scenie towarzyszyć mu będzie live band! Impreza odbędzie się 15 września w warszawskiej Proximie.

Na początku 2015 roku DJ Premier, legenda sceny hip-hopowej i połowa składu Gang Starr, ogłosił, że stworzył nowy, pięcioosobowy zespół. Informacja wzbudziła spore zamieszanie zarówno w mediach, jak i wśród fanów, a w HeadQcourterz studio rozpoczęły się intensywne prace nad nowym brzmieniem. „Kiedy tworzymy zespół, kluczowe dla jego trwania, tak jak w każdym związku, są odpowiednie wibracje, dzięki którym wspólnie tworzymy magię” – wyjaśnia Premier. „Dokładnie tak było ze mną i Guru, tak też dzieje się za każdym razem gdy podejmuję z kimś współpracę”.

Wejściówki na koncert DJ Premier & Live Band trafią do sprzedaży w najbliższy poniedziałek, 15 czerwca. Dostępne będą na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Last modified: 13 czerwca, 2015
Close
%d bloggers like this: