Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Farben Lehre Akustycznie w Lublinie

Zespół Farben Lehre po trzydziestu latach na scenie, w 2017 roku po raz pierwszy w swojej historii podjęło się zagrania serii koncertów „unplugged” w kilkunastu wybranych klubach. Jeden z koncertów odbędzie się w Klubie Graffiti w Lublinie.

Pomysł jest naturalną konsekwencją ukazania się jesienią 2016 roku albumu akustycznego, który okazał się najbardziej istotnym akcentem jubileuszowego, trzypłytowego wydawnictwa Trzy dekady. Na setlistę 60-70 minutowych koncertów składa się ponad 20 piosenek w wersjach „bez prądu”.

Na scenie pojawia się minimum siedem osób, a w niektórych miastach również zawitają na niej dodatkowi muzycy, zaproszeni w charakterze gości. Zespół skrupulatnie i z dużą atencją przygotowuje się do tych występów, zapewniając jednocześnie, że będą to wyjątkowo magiczne koncerty w jego ponad trzydziestoletniej biografii. Zgodnie z zapowiedzią, płoccy muzycy w tak niecodziennej dla siebie odsłonie zagrają w 2017 roku swoją pierwszą i zarazem ostatnią trasę, zatem będzie to jedyna okazja, aby zobaczyć ich „na żywo” w akustycznym wydaniu.

21.10.2017 (sobota) godz. 20:00
LUBLIN – Graffiti

(Visited 21 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 9 października, 2017
Close
%d bloggers like this: