Filip Lato prezentuje wideo do trzeciego singla z debiutanckiej płyty Halo Ziemia i zdecydowanym krokiem wchodzi w 2019 rok!

Wydany pod koniec 2018 roku krążek stał się hitem, a poprzednie single Halo ziemia i Krawiec zostały odsłuchane i obejrzane na YouTube miliony razy. Zanim nas policzysz to jedna z najważniejszych kompozycji, w którą autorzy włożyli całe serce, emocje ale też osobiste doświadczeni

Do piosenki został nakręcony klimatyczny i emocjonujący klip, który można już zobaczyć na YouTube. Co o utworze mówi sam Filip?

Każdy kto kiedyś kochał wie, że w związku nie zawsze wszystko układa się tak jak byśmy tego chcieli. Dopóki jednak między dziewczyną i chłopakiem istnieje prawdziwe uczucie, dopóty nie wolno im się poddać – po każdej burzy zawsze pojawia się słońce i w tej piosence zawarty jest promyk tej nadziei. Bardzo się cieszę, że Jula zgodziła się zaśpiewać tę piosenkę razem ze mną – dzięki połączeniu damskiego i męskiego wokalu utwór zyskał zupełnie nową jakość, a emocje w nim zawarte są jeszcze bardziej autentyczne.