W piątek, 25 maja odbyła się premiera teledysku do piosenki Wild, młodego francuskiego piosenkarza TIWAYO. Twórcą klipu jest polski reżyser i operator – Filip Załuska. Za produkcję odpowiadał dom produkcyjny F25.

TIWAYO jest francuskim solistą, kompozytorem i twórcą tekstów, który już jako nastolatek rozwijał swoje zamiłowanie do muzyki. W wieku 15 lat, sam zaczął uczyć się gry na gitarze i szybko został doceniony przez innych muzyków. Jego brzmienie to połączenie reggae, bluesa, rocka i soulu. Mieszanie stylów muzycznych jest wynikiem wielu podróży piosenkarza, m.in. na Haiti czy do Stanów Zjednoczonych. Wild jest jednym z singli, który ukaże się wkrótce na debiutanckiej płycie artysty.

Teledysk „Wild” dla TIWAYO to mój drugi międzynarodowy projekt i jednocześnie pierwsza współpraca z agencją Dreamers Talents. Oś teledysku stanowi trudna codzienność, w której ścierają się główni bohaterowie, podświadomie podejmujący decyzję o starciu na pył lub ucieczce. Realizując projekt czułem, że na pewnym poziomie jest on zamknięciem moich dotychczasowych poszukiwań, a zarazem otwarciem na nowe artystyczne doświadczenia – podsumowuje Filip Załuski.

TIWAYO "WILD" – Music Video from FILIP ZALUSKA on Vimeo.