Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

HARDFEST ogłasza pierwsze zespoły

W dniach 31.07-2.08 odbędzie się tegoroczna edycja festu- HARDFEST. Pierwsza edycja odbyła się w 2007 roku i do tej pory zagrały takie zespoły Terror, Full Blown Chaos, No Turning Back, Discipline, Schizma ,1125, Way Side Crew, Hardwork i inni.

Podczas tegorocznej edycji potwierdzili swój udział: Marky Ramone Blitzkrieg oraz D.R.I. Bilety do sprzedaży trafią 16.03.2015!

fanpage_marky_ramone_20150212
Marky Ramone’s Blitzkrieg – to solowy projekt amerykańskiego perkusisty legendarnej grupy The Ramones. Marc Steven Bell, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko artysty, jest członkiem Rock’n’Roll Hall of Fame. Jest pionierem punk rocka. Wraz z The Ramones zagrał ponad 1700 koncertów i brał udział przy wydaniu 15 krążków. Od 2009 roku wraz z grupą przyjaciół stworzył projekt muzyczny „Marky Ramone’s Blitzkrieg”, w ramach którego wykonywane są największe przeboje zespołu The Ramones. Wokalistą formacji jest wieloletni głos zespołu Misfits – Michale Graves. Formacja pojawi się 2 sierpnia we Wrocławiu i zagra swój jedyny koncert w Polsce.

fanpage_dri_20150121
D.R.I – zespół, którego nazwa to akronim od słów: Dirty Rotten Imbeciles. Grupa powstała w 1981 roku w Houston. Muzycy wykonują hardcore punk oraz thrash metal i crossover, którego są prekursorami. Swoją nazwę formacja zawdzięcza ojcu braci Brecht (Kurt i Eric to założyciele zespołu), który w ten niewyszukany sposób (dosł.: brudni, zgnili imbecyle) ochrzcił muzyków. Artyści rozpoczęli karierę od wydania debiutanckiego alubmu Dirty Rotten LP. W późniejszym czasie stał się on inspiracją dla wielu formacji muzycznych. Od tej pory kariera twórców nabrała rozpędu. W lutym 1988r. nagrana została płyta pt. „Four Of A Kind”, a w celach promocyjnych zrealizowano również teledysk do utworu „Suit and Tie Guy”. Dotychczasowy dorobek D.R.I. zamyka się na 7 albumach studyjnych. Muzycy aktualnie pracują nad kolejnym wydawnictwem. Grupa wystąpi 31 lipca we Wroławiu w klubie „Od Zmierzchu Do Świtu”.

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 15 marca, 2015
Close
%d bloggers like this: