Hollywood Undead przyjadą do Polski z bardzo wyjątkowym show! „Piątka” z Los Angeles wystąpi w czerwcu na dwóch koncertach: w Krakowie i Gdańsku.

Zespół znany z entuzjastycznych występów, regularnie wyprzedaje koncerty na całym świecie – od Massachusetts i Miami po Moskwę i Manchester – artyści z niecierpliwością czekają na powrót do Europy:

Cieszymy się, że możemy wyruszyć w europejską trasę koncertową. Uwielbiamy grać na Starym Kontynencie, lubimy Waszą kulturę i świetną publiczność. Nie możemy się doczekać spotkania ze starymi przyjaciółmi i liczymy również na nowe znajomości. Do zobaczenia wkrótce!

Ich debiutancki, platynowy albumu Swan Songs wydany w 2008 roku, zaprezentował genialne połączenie rocka, hip-hopu, muzyki industrialnej i elektronicznej i zdobyli miliony fanów na świecie. Następny album z 2011 roku zatytułowany American Tragedy zdobył tytuł Złotej Płyty i uplasował się na 4 miejscu listy Billboard Top 200, podczas gdy Notes From The Underground z 2013 roku wskoczył na pozycję nr 2. W 2015 roku zdobyli popularność dzięki piosence Day of the Dead, która została odsłuchana ponad 21,1 razy na Spotify i wyświetlona ponad 17 milionów razy w serwisie YouTube.

HOLLYWOOD UNDEAD
4 czerwca – Klub Studio Club, Kraków
10 czerwca – Stary Maneż, Gdańsk