Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

I Ty możesz wystąpić na Wembley!

Już 19 kwietnia w Londynie na legendarnej scenie Wembley Arena wystąpi dziesiątka polskich gwiazd w ramach muzycznego wydarzenia roku – Top Music Wembley. Ale to nie koniec emocji – organizatorzy proponują konkurs, dzięki któremu i ty możesz zostać gwiazdą tego koncertu!

Organizatorzy Top Music Wembley i Onet.pl przygotowali konkurs, który już w tej chwili mocno podgrzewa atmosferę przed koncertem polskich gwiazd w Londynie. Młodzi wykonawcy – soliści i zespoły – na specjalnej konkursowej stronie mogą zgłaszać swoje nagrania i liczyć na zwycięstwo: szansę na dołączenie 19 kwietnia na Wembley Arena do grona najpopularniejszych wykonawców polskiej muzyki rozrywkowej.

Podbij legendarną Wembley Arena!

Śpiewasz? Grasz w zespole? Nawet jeśli nigdy nie marzyłeś, by zaprezentować się w tak legendarnym dla muzyków miejscu, ani by wystąpić u boku takich gwiazd jak Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny, Patrycja Markowska, Zakopower czy Kamil Bednarek – oto twoja szansa!

Zgłoś swoje autorskie nagranie do konkursu na stronie: http://wembley.onet.tv/nagroda i weź udział w rywalizacji o miejsce wśród polskich gwiazd na koncercie Top Music Wembley. Pamiętaj: można zgłosić tylko jedno nagranie utworu własnego (covery odpadają!), a finałowa trzydziestka zostanie wyłoniona w głosowaniu internautów. Spośród 30 uczestników z największą liczbą głosów zwycięzcę, który z polskimi gwiazdami pojedzie do Wielkiej Brytanii, wybierze specjalnie powołana do tego komisja.

Konkurs trwa do 25 marca 2015 r.

Pamiętaj: konkurs przeznaczony jest dla osób powyżej 15. roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić pisemną zgodę rodziców na udział w konkursie.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 19 marca, 2015
Close
%d bloggers like this: