Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, DZIAŁ WIDEO, Filmy

Imponujące kadry z filmu „Bohemian Rhapsody”

Każdy z fanów legendarnej grupy Queen zastanawia się co zobaczy na początku listopada tego roku. Na ten właśnie okres przewidziana jest premiera filmu opowiadającego o życiu Freddiego Mercury’ego. Film będzie nosić tytuł „Bohemian Rhapsody”, tak jak jedna z najlepszych piosenek tej właśnie grupy. W sieci właśnie pojawiły się dwa kadry z tego filmu.

Freddie Mercury to słynny muzyk, który odszedł od nas w 1991 roku. Zmarł na grzybicze zapalenie płuc wywołane AIDS. Pogrzeb odbył się trzy dni po śmierci i miał charakter prywatny. Brało w nim 35 osób w tym rodzina, członkowie Queen, Elton John oraz przyjaciele artysty. Do historii przeszedł jako charyzmatyczny wokalista śpiewający czterooktawowym barytonem. Nie może jednogłośnie powiedzieć, która piosenka była jego najlepszą. Po śmierci artysty odbył się słynny koncert The Freddie Mercury Tribute Concert, na którym wystąpili m.in. Guns N’ Roses, Metallica czy David Bowie. Freddie był jednym z najlepszym wokalistów w historii rocka. Film świetnie się zapowiada.

Główną rolę w filmie zagra Rami Malek. W role innych członków grupy wcielą się: Ben Hardy – Roger Taylor, Gwilym Lee – Brian May oraz Joe Mazzello – John Deacon. Za scenariusz odpowiada Anthony McCarten, który jest znany z takich produkcji jak m.in. „Teoria Wszystkiego” czy „Czas Mroku”.

(Visited 39 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 28 kwietnia, 2018
Close
%d bloggers like this: