Przedstawiciel Deamville Records, protegowany J Cole’a i porównywany do Kendricka Lamara J.I.D przyjedzie po raz pierwszy do Polski.

J.I.D to jeden z najciekawszych raperów ostatnich lat. Współpracował z takimi artystami, jak Mac Miller, J.Cole, 6LACK, ASAP Ferg, BJ the Chicago Kid, Ella Mai czy Logiciem. Jego pierwsza EPka DiCaprio,ujrzała światło dzienne w 2015 roku. J.I.D musiał zwrócić na siebie niemałą uwagę J.Cole’a, gdyż w 2017 roku podpisał kontrakt z labelem rapera – Dreamville Records. To właśnie jej nakładem w marcu 2017 roku ukazała się jego debiutancka płyta The Never Story.

Raper powrócił w listopadzie 2018 roku ze swoim drugim albumem studyjnym DiCaprio 2. Krążek promują single 151 Rum i Off Deez z J.Colem. Obecnie jest w trasie koncertowej Catch me if you can promującej ostatni album, w ramach której odwiedzi także Polskę.

Koncert odbędzie się 19 grudnia w warszawskiej Proximie. Bilety w cenie 79 zł dostępne są na stronie organizatora fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i we wszystkich Empikach.

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: J.I.D