Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Inne

Jak oglądać Grammy?

grammy

Już za kilkanaście godzin w Los Angeles rozpocznie się 57. gala rozdania statuetek Grammy! W trakcie ceremonii, na którą zostali zaproszeni najznamienitsi przedstawiciele muzyki rozrywkowej i niezależnej z całego świata, wystąpią międzynarodowe gwiazdy: Katy Perry, Beyonce, Madonna czy AC/DC. Czy tak niesamowite wydarzenie będzie można oglądać w naszym kraju?

Niestety, jak co roku, żadna z polskich telewizji nie zdecydowała się na transmisję wyjątkowego przedsięwzięcia. Znamy jednak kilka sposobów na to, żeby móc podziwiać niezwykłe show, nie będąc w Ameryce.

Niektóre telewizje kablowe i satelitarne w swojej ramówce oferują obcojęzyczne kanały. Wiele z nich omijamy, bo nie rozumiemy języka, w jakim nadawane są programy, lecz mimo wszystko warto sprawdzić, czy właśnie one nie zaplanowały transmisji z gali. Wiemy, że w zeszłym roku rozdanie statuetek było emitowane w RTL, CBS, E! (Entertainment) czy Pro 7.

Jeśli nie macie w domu odbiornika, nie przejmujcie się! Pozostaje jeszcze jedna opcja: stream z oficjalnej strony Grammy. Co prawda nie mamy pewności, czy transmisja obejmie również właściwą galę, a nie tylko rozmowy z gwiazdami na czerwonym dywanie i bardziej oficjalną część wręczenia nagród, ale mimo wszystko warto spróbować.

Nie radzimy z kolei eksperymentować z nielegalnymi streamami… chyba że jesteście mocno zdeterminowani.

Gala rozpoczyna się o północy polskiego czasu. Występy zaczną się około drugiej w nocy, a skończą nawet po 5. Nastawcie budziki!

(Visited 9 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , , , , , Last modified: 8 lutego, 2015
Close
%d bloggers like this: