Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am NA LUZIE, Urodziny

Jennifer Lopez kończy 51 lat! Przypominamy 10 gorących hitów J.Lo

Jennifer Lynn Lopez urodziła się 24 lipca 1969 roku w Nowym Jorku.

Jennifer Lopez to amerykańska piosenkarka i aktorka o latynoskich korzeniach. Wykonuje muzykę pop, latino, R&B, dance. Jej rodzice są Portorykańczykami.

W latach 80 rozpoczęła karierę aktorską. Znana jest m.in. z filmów: „Selena”, „Pokojówka na Manhattanie”, „Zatańcz ze mną”, „Sposób na teściową”.

W 1999 r. wydała swój pierwszy studyjny album On the 6, który szybko zdobył dużą popularność. W swojej dyskografii posiada w sumie 8 płyt, z czego ostatnia, A.K.A., ukazała się w 2014 roku. Pod koniec lat 90 tworzyła tzw. „latynoską falę”. Wraz z innymi artystami, m.in. Shakirą, Rickym Martinem, Enrique Iglesiasem, przyczyniła się do popularyzacji muzyki latynoskiej. Współpracowała z takimi artystami jak Pitbull, Jason Derulo, a w lutym 2020 wystąpiła na legendarnym koncercie z Shakirą podczas SuperBowl Halftime Show.

J.Lo jest autorką wielu światowych hitów, jakie stworzyła na przestrzeni lat swojej kariery. Do największych hitów należą m.in. Let’s Get Loud, Waiting For Tonight, Jenny from the Block czy Ain’t Your Mama. Albumy Lopez zaliczają się do najlepiej sprzedających się płyt wśród międzynarodowych piosenkarek. Uwielbiana przez miliony fanów na świecie Jennifer Lopez uważana jest za ikonę i wzór do naśladowania.

Z okazji urodzin przypominamy 10 najgorętszych hitów J.Lo!

(Visited 46 times, 1 visits today)
Last modified: 24 lipca, 2020
Close
%d bloggers like this: