Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Nowy singiel od Johna Morelanda!

5 maja ukaże się nowy album Johna Morelanda, zatytułowany Big Bad Luv. Płyta, której tematem jest miłość, wiara i ludzkie istnienie. Album jest debiutem Morelanda w barwach wytwórni 4AD. Kolejnym zapowiadającym to wydawnictwo po It Don’t Suit Me (Like Before) jest utwór Sallisaw Blue.

Big Bad Luv, jego pierwszy album o światowych ambicjach, był nagrywany w Little Rock, a w jego nagraniu przede wszystkim wzięli udział przyjaciele z Tulsy: John Calvin Abney (fortepian i gitara), Aaron Boehler (bas), Paddy Ryan (perkusja), Jared Tyler (dobro) i Rick Steff (fortepian). Zbierali się razem na trzy sesje nagraniowe, które miały miejsce w ciągu dziesięciu miesięcy, poupychane pomiędzy trasą, a życiem prywatnym. Całość zmiksował zdobywca nagrody Grammy Tchad Blake, który ma na koncie współpracę z tak znakomitymi artystami jak Al Green, czy Tom Waits.

„Zawsze miałem w sercu pozytywne rzeczy, nawet jeśli piosenki nie opowiadały o wschodach słońca i tęczy. Nigdy nie starałem się przez moje piosenki przekazywać negatywnych emocji. Dzięki temu mogłem iść dalej. Mam nadzieję, że takie same emocje wywołują w słuchaczach. Więc cały czas robię to samo. To jest pozytywna rzecz. Na tej płycie na pewno zmieniło się nastawienie, ale cały czas jest ten sam punkt widzenia.” – John Moreland

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 24 kwietnia, 2017
Close
%d bloggers like this: