Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY

Jubileuszowy koncert Krzysztofa Cugowskiego!

Rok 2020 jest wyjątkowym czasem w muzycznej drodze Krzysztofa Cugowskiego. Legendarny wokalista świętuje podwójnie: 50 – lecie pracy artystycznej oraz 70. urodziny. Z tej okazji wydał jubileuszowy album „50/70 Moje Najważniejsze” i rozpoczął trasę koncertową.
Świętować mu przyszło w czasie pandemii, więc tradycyjne spotkania ze słuchaczami postanowił zamienić na wirtualne.
Z tego powodu powstał wyjątkowy projekt, pod tytułem „Jubileuszowy ro(c)k w sieci”, który będzie okazją do spotkań z publicznością, wspomnień i zaprezentowania wybitnych dzieł polskiego rocka.

Projekt obejmuje nagranie i emisję online dwóch wyjątkowych koncertów Krzysztofa Cugowskiego, stanowiących podsumowanie 50 – letniej działalności. Na repertuar każdego z nich złożą się specjalnie wyselekcjonowane utwory. Dobierając je, artysta kierował się również własnymi preferencjami, bo jak podkreśla, „najważniejsze to czuć radość na scenie i dzielić się nią z publicznością”.

Koncerty zostaną nagrane w studiu Radia Lublin, miejscu wyjątkowym, w którym 50 lat temu Krzysztof Cugowski z zespołem Budka Suflera zarejestrował swój pierwszy utwór. Dodatkowo artysta wcieli się również w rolę przewodnika, który oprowadzi widzów po historycznym, studiu i sali koncertowej. Elementem projektu są także wywiady z wybitnymi muzykami, którzy towarzyszą wokaliście na scenie.

Pierwszy koncert odbędzie się już 4 lipca, o godzinie 20:00. Będzie można go obejrzeć na oficjalnym profilu Krzysztofa Cugowskiego na Facebooku, oraz na jego kanale youtube.

(Visited 17 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 1 lipca, 2020
Close
%d bloggers like this: