Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Już 28 sierpnia odbędzie się największy młodzieżowy festiwal w Polsce

Już 28 sierpnia 2016 r. w warszawskim Torwarze odbędzie się największe młodzieżowo-muzyczne wydarzenie w Polsce – YOUNG STARS FESTIVAL 2016!

Podczas imprezy wystąpią najbardziej przebojowe gwiazdy młodego pokolenia i usłyszymy największe hity internetu oraz Radia Young Stars! Na festawilu zobaczymy takie gwiazdy jak Dawid Kwiatkowski, Bars And Melody, Saszan, Sylwia Lipka, Sylwia Przybysz, Jeremi & Artur Sikorscy, Gimper, Young Multi, Room94, David Mark Bulley, Samuel Nascimento. Dodatkowo, dzięki konkursowi organizowanemu przez Radio Young Stars, wyłonieni zostaną debiutanci, którzy będą mieli okazję po raz pierwszy w życiu pokazać się dużej publice. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji jak rozdania po raz drugi nagród Young Stars Awards 2016 oraz specjalnych, tajemniczych gości!

Wielką niespodzianką YSF216 jest gość specjalny czyli TEDE, którego idealnie opisuje hasło #foreveryoung a raper po prostu łączy wszystkie pokolenia i ma fanów w różnym wieku! Co go łączy z artystami Young Stars? Ultrapopularność, której nie przyniosło mu granie kawałków w radiu a promocja własnymi kanałami.

Zainteresowanych wydarzeniem, informujemy, że w sprzedaży pozostały jedynie bilety Be Young Star. Bilety premium oraz bilety na spotkania Meet&Greet zostały wyprzedane krótko po uruchomieniu sprzedaży.

Data 28.08.2016r.
Miejsce: Warszawa; Torwar
Start:
Meet & Greet 9:00
Koncerty 15.00

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 20 sierpnia, 2016
Close
%d bloggers like this: