Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Kakkmaddafakka na koncercie w Polsce!

Rewelacja norweskiej sceny Kakkmaddafakka przyjedzie do Warszawy, aby wystąpić po raz pierwszy w Polsce.

Zespół ma na koncie 4 albumy i koncerty na najważniejszych festiwalach. Przy albumach współpracowali z Erlendem Oye znanym z Kings of Convenience. Grupa znana jest z fantastycznych występów na żywo, o czym przekonać się będzie można już niedługo!

Koncert odbędzie się 10 listopada w Warszawskiej Hydrozagadce. Bilety w cenie 59 zł są już dostępne przez GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl i w Empikach.

Wiele rzeczy związanych z Kakkmaddafakka jest pogmatwanych. Czy to ich trudna do wymówienia nazwa, czy transgatunkowe brzmienie. Jednakże, gdy zespół ten wchodzi na scenę wszystko zaczyna mieć sens. Od ich początków w 2004 roku grupa przeszła wiele zmian, ale jedna rzecz pozostaje stała – spektakularne występy na żywo, które ekscytują publikę od małych klubów w norweskim Bergen po 50,000 tłumy na festiwalach.

W 2011 zespół wydał swój pierwszy album zatytułowany Hest, którego producentem został Erlend Øye. Kolejny album Six Months is a Long Time wydany w 2013 roku odniosła nie mniejszy sukces. Grupa wyprzedała trasy koncertowe w Europie, i Ameryce Południowej, a także zagrała na najważniejszych festiwalach. Zespół wydał jeszcze dwie płyty KMF w 2016 i Husw 2017 roku, co daje im różnorodny wachlarz hitów do grania
na żywo.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 6 lipca, 2018
Close
%d bloggers like this: