Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Poznaliśmy kolejnych artystów Czad Festiwal 2017

Czad Festiwal ogłosił kolejnych artystów, którz dołącza do line-up’u piątej edycji festiwalu.

Na jedynym koncercie w Polsce w tym roku wystąpi Blind Guardian. To jeden z czołowych przedstawicieli niemieckiego power metalu, przez wielu uznawany za protoplastę gatunku. Twórcy legendarnych albumów Nightfall in Middle-Earth i A Night at the Opera.

Kolejnym ogłoszonym zespołem został Zebrahead. Grupa świetnie wpisuje się w dotychczasowy muzyczny eklektyzm festiwalu, styl Amerykanów klasyfikowany jest najczęściej jako punk rock, jednak w ich muzyce nie brakuje elementów rapu, metalu i rapcore’u.

Dodatkowo na festiwalu zagra Epica. Zespół wystrzega się tradycyjnych dla metalu symfonicznego fantastycznych metafor i przenośni, zamiast tego wybiera i analizuje pojęcia filozoficzne, naukowe i metafizyczne.

Artyści ogłoszeni do tej pory: Bastille, Billy Talent, Anti-Flag, Dubioza Kolektiv, Sonata Arctica, Acid Drinkers, Agnieszka Chylińska, Big Cyc, Coma, Czesław Śpiewa, Hunter, Lady Pank akustycznie, Łydka Grubasa, Nocny Kochanek, Trzynasta w samo południe.

Czad Festiwal odbędzie się w dniach 23-27 sierpnia 2017 roku w Straszęcinie. 31 marca do sprzedaży trafi nowa pula biletów, karnety 5-dniowe w cenie 299 zł i karnety 3-dniowe w cenie 249 zł.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 31 marca, 2017
Close
%d bloggers like this: