Agencja Follow The Step zaprasza na koncert zespołu Yeasayer, który odbędzie się już 07.08 w warszawskiej Pradze Centrum.
Zespół powstał w 2006 roku w Nowym Yorku a ich styl określany jest jako eksperymentalny rock na pograniczu z psychodelicznym popem i worldbeatem. Skład zespołu tworzą Chris Keating, Ira Wolf Tuton oraz Anand Wilder. Muzycy jako źródło inspiracji wskazują muzykę Thomasa Mapfumo, ścieżki dźwiękowe do filmów Bolywood z lat 70 – tych oraz brzmienia celtyckie. Na dorobek zespołu składa się już pięć albumów studyjnych –  premiera ostatniego z nich Erotic Reruns odbyła się 7 czerwca 2019 roku.
Już podczas promocji swojego debiutanckiego albumu (All Hour Cymbals), zespół zasłynął z występów na żywo, które wzbogacane są o psychodeliczne wizualizacje. Yeasayer mogą pochwalić się występami na takich festiwalach jak Reading And Leeds czy Lollapalooza a także koncertami u boku MGMT oraz specjalnym setem a capella w paryskim metrze.

Bilety dostępne na www.followthestep.com oraz w bileteriach Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pll, Going... i GoOut oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

K.