Konkurs „Talentobranie” – Nasz Typ: Piotrek Barwiński – Sprawdź dlaczego

Wytwórnia ID Records wspólnie z radiem ESKA i sponsorem głównym producentem mikrofonu Apogee hypeMIC organizuje konkurs „Talentobranie”. Postanowiłem przejrzeć wszystkie zgłoszenia i wykonania, a następnie wybrać kilka typów na zwycięzców tego konkursu.

Jednak coś poszło nie tak i wybrałem tylko jedno wykonanie, które wbiło mnie w fotel i automatycznie wszystkie pozostałe wypadły… blado.

Posłuchaj:

https://www.facebook.com/piotr.barwinski.7/posts/2865688876852749?cft[0]=AZULaFhCTDxiIfaYi9urSTmPTp5VSoHfVCqwR4ZOn5gTEwrmrMGblVtanhnSrVaWTRvFYjSvYQFtVLC66seJ6wgZM0xt6necQopdkN08UkJ8sR5dN25H-opcXwOCFgpZjp7ke1YzOvUOJW0ASeODt3DP&tn=%2CO%2CP-R

Piotrek Barwiński to 22 letni mieszkaniec Tarnobrzegu, który od „małego” uwielbiał muzykę, a potem zaczął marzyć o szeroko pojętej karierze muzycznej.

Jak zagłosować?

Wejdź na grupę „Jupiterki” na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/jupiterki/, a następnie w ankiecie zaznacz wykonawcę, który Twoim zdaniem zasługuję na wygraną.

Konkurs jest podzielony na etapy, a więc koniecznie zaglądaj na grupę (lub włącz powiadomienia) i głosuj w kolejnych etapach, aby dać szansę uczestnikowi na wygraną.

Zagłosuj jak my :)


Opublikowano

w

,

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *