5 oraz 6 kwietnia w Klubie Stodoła wystąpi Kortez! Podczas dwóch koncertów w Warszawie wykonawca mający na swoim koncie jeden z najbardziej spektakularnych debiutów na polskim rynku muzycznym zaprezentuje materiał z najnowszego albumu Mój Dom, który błyskawicznie osiągnął status Złotej Płyty. Bilety na wydarzenia są już dostępne w sprzedaży!

Po ogromnym sukcesie w pełni wyprzedanej jesiennej trasy koncertowej, w trakcie której Kortez wraz z zespołem zagrał w ponad 30 miastach, artysta ponownie rusza w trasę! Obdarzony wyjątkową barwą głosu wokalista tym razem promował będzie materiał z najnowszej płyty Mój dom, która swoją premierę miała w listopadzie 2017. W trakcie dwóch pierwszych tygodni od premiery krążek osiągnął status Złotej Płyty, debiutując na OLISie na pierwszej pozycji. Promujący wydawnictwo singiel Dobry moment dotarł na szczyt Listy Przebojów, między innymi radiowej Trójki, a na YouTube przekroczył już 3 mln. odsłon.

W ramach zaplanowanej trasy koncertowej KORTEZ dwukrotnie wystąpi w warszawskiej Stodole. Pierwszy z koncertów (miejsca siedzące) odbędzie się 5 kwietnia, a drugi (miejsca stojące) dzień później. Bilety na wydarzenia są już dostępne w sprzedaży!

05.04.2018 (koncert siedzący):
II kategoria – 90 zł / I kategoria – 99 zł

06.04.2018 (koncert stojący):
płyta 69 zł / balkon 99 zł

do nabycia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl