Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 10:42 pm DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

„Love Like This” – premiera singla ZAYNA po dwuletniej przerwie

ZAYN po dwuletniej przerwie wydawniczej wraca z nowym singlem „Love Like This”. Utwór jest pierwszym wydawnictwem Zayna wydanym przez jego nowe wytwórnie – Island Records w Wielkiej Brytanii i Mercury w USA.

Do singla „Love Like This” powstał teledysk w reżyserii Ivanny i Franka Borin. W scenerii Nowego Jorku Zayn namiętnie całuję się z blondynką. Kilka dni przed premierą teledysku, Zayn podzielił się z fanami tajemniczym zdjęciem, na którym widoczne były jedynie włosy dziewczyny. To wystarczyło, aby wywołać lawinę spekulacji wśród fanów, którzy natychmiast skojarzyli tajemniczą kobietą z Seleną Gomez. Jednakże, po premierze teledysku wszelkie wątpliwości zostały rozwiane i okazało się, że dziewczyną z teledysku jest aktorka Grace Dumdaw, która kilka lat wcześniej była fanką wokalisty.

Zayn, właśc. Zayn Malik, to brytyjski piosenkarz i autor tekstów. Zyskał ogromną popularność jako członek zespołu One Direction, który zaistniał w programie telewizyjnym „The X Factor” w 2010 roku. Po odniesieniu ogromnego sukcesu z One Direction, Zayn postanowił rozpocząć karierę solową. Jego debiutancki album „Mind of Mine” z 2016 roku zdobył komercyjny sukces, a utwór „Pillowtalk” stał się światowym przebojem.

(Visited 151 times, 1 visits today)
Last modified: 26 lipca, 2023
Close
%d bloggers like this: