Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Maria Peszek zaprasza na jesienne koncerty!

Karabin wstrzelił się we właściwy moment. Płyta zapowiadana jako jedenaście piosenek na niespokojne czasy okazała się zaskakująco aktualna, trafna i dla wielu osób ważna.

Sorry Polsko, ale znowu się udało. Karabin był złoty w miesiąc po premierze, a my przemierzyliśmy z koncertami Polskę A B C i D, wszędzie spotykając fantastycznych ludzi. Dziękujemy za Waszą energię, obecność, wzruszenia i emocje, których nie da się wyreżyserować ani zaplanować. Kolejny raz zaskoczyliście mnie swoimi reakcjami. Wspaniale jest wiedzieć, że moje piosenki są Wam potrzebne. Gramy dalej!!! Do zobaczenia na jesiennych koncertach„.

Nie jest łatwo mówić prawdę o nas, o tu i teraz, a seria z Karabinu trafiła wyjątkowo celnie. Jak zwykle wywołując potężną falę emocji. Po raz kolejny Marii Peszek udało się nagrać płytę niepokojąco aktualną, ważną i jak się okazało potrzebną. I choć poglądy Marii są wyraźnie czytelne, Ona sama podkreśla swoją apolityczność, broniąc prawa do bycia tylko artystą. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że Karabin to w pewnym sensie kolejny manifest określonego światopoglądu, wspólnego coraz większej grupie ludzi. A kilkadziesiąt żywiołowo przyjętych, w większości wyprzedanych, koncertów jest tego najlepszym dowodem.

NIE BÓJ SIĘ! PRZYJDŹ NA KONCERT:
23.09 – LUBIN / CK MUZA
24.09 – KĘDZIERZYN-KOŹLE / DK CHEMIK
14.10 – SOPOT / SCENA
27.10 – KRAKÓW / ŁAŹNIA NOWA
28.10 – RZESZÓW / LUKR
11.11 – POZNAŃ / MTP 2
18.11 – KATOWICE / MEGA CLUB
19.11 – WROCŁAW / STARY KLASZTOR
24.11 – WARSZAWA / STODOŁA
26.11 – GDYNIA / UCHO

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 18 sierpnia, 2016
Close
%d bloggers like this: