Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Massive Attack, Sia, The Neighbourhood i inni na Live Festival Kraków!

Wielkie gwiazdy zawitają w tym roku do Krakowa, aby wystąpić podczas Live Festival. Massive Attack, Sia, Damian „Jr. Gong” Marley, Cage The Elephant oraz The Neighbourhood to pierwsi ogłoszeni artyści Kraków Live Festival 2016! Impreza odbędzie się na terenie lotniska Muzeum Lotnictwa, 19 i 20 sierpnia.

Poznaliśmy własnie pierwszych wykonawców tegorocznego krakowskiego festiwalu. 19 i 20 sierpnia na terenie lotniska Muzeum Lotnictwa wystąpi kilkunastu wykonawców. Kilku z nich zagra w naszym kraju po raz pierwszy!

Do Krakowa przyjedzie zespół Massive Attack! Ich koncert w Polsce był oczekiwany od dawna. Wreszcie, przy okazji premiery nowego materiału, ponownie będziemy mogli zobaczyć ich niepowtarzalne, multimedialne show. Obok Massive Attack na scenie pojawi się grupa Young Fathers, nagradzana i ceniona hip-hopowa formacja ze Szkocji.

W Krakowie swój pierwszy polski koncert zagra australijska wokalistka Sia, znana choćby z wielkiego przeboju „Chandelier”. Ostatnia trasa koncertowa tej artystki odbyła się ponad pięć lat temu. Od tego czasu Sia wydała dwa albumy, które na całym świecie sprzedały się w milionach egzemplarzy. Także w Polsce jej płyta „1000 Forms of Fear” pokryła się platyną.

Na Kraków Live Festival zobaczymy także Damiana „Jr. Gong” Marleya, syna legendy reggae oraz dwie amerykańskie formacje rockowe: Cage The Elephant i The Neighbourhood.

Bilety do sprzedaży trafią w środę, 23 marca o godzinie 12:00. Do 6 kwietnia lub wyczerpania puli prowadzona będzie sprzedaż najtańszych karnetów, tzw. Early Bird w cenie 349 PLN (lub 409 PLN z polem namiotowym). 7 kwietnia do sprzedaży trafią bilety jednodniowe w cenie 219 PLN oraz karnety w regularnych cenach – 379 PLN lub 439 PLN z polem namiotowym. Ostatnia kategoria cenowa pojawi się w sprzedaży 8 sierpnia. Wtedy za karnet zapłacimy 399 PLN (lub 459 PLN z campingiem) a za bilet jednodniowy 239 PLN. Szczegółowe informacje na stronie http://livefestival.pl/pl/Bilety

(Visited 13 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 21 marca, 2016
Close
%d bloggers like this: